Kapela WWW vznikla v Praze na počátku devadesátých let, tedy v období pádu komunistického režimu v tehdejším Československu. WWW byla jednou z prvních kapel experimentujících s rapem v ČR. V pozdějších letech začala pracovat s živými nástroji odklonila se od klasické rapové produkce. V roce 2000 WWW přerušila činnost a její členové se věnovali svým dalším povoláním, zakládající hudebník WWW Ondřej Anděra je filmový režisér a textař Lubomír Typlt je malíř.

WWW se vrátili na scénu s debutovým albem Neurobeat v roce 2006 pod nezávislým labelem BiggBoss. WWW volí cestu prezentace prostřednictvím autorské stylizace a definice hiphopu, jakožto prostoru pro autenticitu. Neurobeat byl vydán jako v pořadí druhy českýduální disk, kterýobsahuje i autorskou klipovou tvorbu kapely. Vizuální tvorba WWW je též prezentována ve významných uměleckých galeriích. Hudba WWW originálně slučuje postupy hiphopu, industriálu, elektroniky a volné skladby. Texty Lubomíra Typlta provokují posluchače, aby namáhal svou představovivost, jejich naléhavost umocňuje široká škála básnických a fonetických prostředků.

WWW jsou též vyhledávaní jako tvůrci filmové a divadelní hudby. WWW byli osloveni a v průběhu existence úspěšně odehráli v roli předkapely koncertynapříklad s těmito umělci: The Goats, Sinéad O’Connor, Antipop Consortium,Dj Hudson Mohawke, Boys Noize, Public Enemy, Zebra Katz, Young Fathers, Dälek…

V roce 2018 vyšlo v pořadí třetí album „Neutopíš se dvakrát v téže řece“, které je zajímavé i výtvarnou stránkou, v bookletu najdeme reprodukce mladých českých výtvarníků, včetně Krištofa Kintery či Ivana Pinkavy, samozřejmě Lubomíra Typlta, který připravil také stejnojmennou výstavu.

https://www.facebook.com/WWWNEUROBEAT/